Menu

Novinky online

Vlastovicka.cz - pecenie, pekarstvo, pecivo, pekari, casopis


Mám záujem dostávať e-mailom správy o novinkách zo serveru vlastovicka.cz

Reklama

Vlastovicka.cz - pecenie, pekarstvo, pecivo, pekari, casopis

Životný štýl

Darujte zážitek!

Najít kvalitní a mnohdy originální dárek pro kolegy, obchodní partnery, či zaměstnance vás může pěkně potrápit. Zkuste něco jiného a originálního. Darujte zážitek! Z nabídky společnosti Allegria – Firma na zážitky si můžete vybrat z bezmála 180 zážitků různého zaměření.

 

Vámi vybraný dárek dostanete v luxusní dárkové krabičce, která obsahuje průvodní dopis s informacemi, návod na rezervaci termínu a zážitkový certifikát. Obdarovaný si pak během šesti měsíců sám vybere, kdy chce zážitek realizovat.

 

Nabídka je opravdu velice široká: zahrnuje sport, adrenalin, relaxaci, auto-moto, hobby, gurmánské zážitky, zážitky pro dva i více, pro rodinu a děti.

 

 

 

 A jaké dárky patří mezi nejoblíbenější? K výčtu těch nejzajímavějších bude určitě patřit bubble – koulení na Šumavě pro dva. Můžete se těšit na koulení ze svahu až čtyřicetikilometrovou rychlostí v průhledné plastové bublině (bubble) o poloměru 3 m.

 

Mezi další oblíbené patří adrenalinová jízda vozem Hummer – ať už na místě řidiče nebo spolujezdce. Zajímavý zážitek jistě představuje i let balónem, pilotování dopravního letadla, jízda v závodní sajdkáře nebo škola smyku.

 

 

 

Pro milovníky relaxace je připravena medová masáž s celkovým ošetřením těla i duše, dále relaxační pobyt v parní bylinné březovo – borové kádi, odpočinek v lesních lázních, aromaterapeutická masáž celého těla nebo romantický víkend na zámku snů.


Zážitky jsou velmi oblíbené mezi firmami, které je využívají jako dárky pro své významné obchodní partnery a zaměstnance. Právě pro tyto firmy je připraven i dlouhodobý věrnostně motivační program, který funguje na principu sbírání bodů. Za takto získané body si pak účastníci mohou vybrat konkrétní zážitek. Největší výhodou programu je bezplatná realizace a správa celého programu firmou Allegria. Spuštění je možné ihned a vy jako klient investujete pouze do odměn ve formě zážitků.

 

Další nabídkou jsou firemní akce, které si můžete nechat zajistit kompletně – od kreativního návrhu až po samotnou realizaci.

 

Allegria – Firma na zážitky
www.firmanazazitky.cz
tel.: + 420 222 316 957