Menu

Novinky online

Vlastovicka.cz - pecenie, pekarstvo, pecivo, pekari, casopis


Mám záujem dostávať e-mailom správy o novinkách zo serveru vlastovicka.cz

Reklama

Vlastovicka.cz - pecenie, pekarstvo, pecivo, pekari, casopis

Pekárina

Spolupráce Lesaffre – Futurpol

Mnoho našich zákazníků jsme již v minulosti mohli přesvědčit o skutečnosti, že společnost Lesaffre má řadu inovativních produktů. Jedním z takových produktů v naší nabídce jsou kvasové kultury (LV1, LV2) vyráběné společností Lesaffre.

Pravidelní čtenáři našeho periodika jistě zaznamenali, že o přednostech a použití našich kvasových kultur jsem již psal v předchozím vydání časopisu Vlaštovička. Co ale jistě mnozí z Vás netuší, je možnost zabezpečení kompletního řešení výroby kvasů od firmy Lesaffre a partnerské firmy Futurpol.

 

 

Dovolte mi se v krátkosti vrátit k počátku, proč jsme se v tomto odvětví rozhodli začít spolupracovat s firmou Futurpol. Na začátku našich úvah byla skutečnost, že jsme měli v sortimentu kvalitní produkt, který se ve velkém množství prodává v Polsku, Belgii a Francii. Například v Polsku prodáváme tyto kultury ve spolupráci se strojařskou firmou Cepi, která je i partnerskou firmou Futurpolu. V několika výběrových řízeních u průmyslových zákazníků naše kvasové kultury obstály (jak kvalitativně, tak cenově). Nicméně pokaždé jsme slyšeli větu: Víte, když já bych raději měl kompletní servis, tak abych se o nic nemusel starat a měl dodávku zařízení a kultur zajištěnou v jednom balíčku. Na základě několika takovýchto zkušeností jsme oslovili firmu Futurpol, se kterou jsme v současné době schopni nabídnout kompletní řešení výroby kvasů na Vaší provozovně.

 

Lesaffre Česko se tedy v současné době vyrovná velkým firmám jako je např. Isern Hager, která dodává kvasové kultury i s technologickým zařízením.

 

Samozřejmostí je, že v případě Vašeho zájmu jsme Vám schopni naši kvasovou kulturu představit na testovacím kvasovém zařízení firmy Futurpol. Zástupce této společnosti Vám přímo na místě osvětlí technickou stránku zařízení do nejmenších detailů. Pokud byste tedy uvažovali o přeměně Vašeho kvasového hospodářství, pekařské centrum společnosti Lesaffre v Olomouci Vám je k dispozici, stejně tak jako technický servis firmy Futurpol.

 

Čím by pro Vás mohla být naše nabídka zajímavější v porovnání s konkurencí na trhu?

 

»»  Je to především kvalitní zázemí obou firem v ČR
»»  S tím související rychlý a odborný servis
»»  Nižší cenové náklady v porovnání s konkurencí
»»  Vysoce nadstandardní provedení strojního zařízení
»»  Zjednodušení přípravy kvasů, s tím související nižší pořizovací náklady

 

Co by Vás ještě mohlo zajímat o firmě Futurpol? Dovolte mi na závěr i několik slov o této naší partnerské firmě.
Hlavní činností firmy Futurpol je projekce, výroba a prodej automatických systémů pro potravinářský, farmaceutický a chemický průmysl. Především se jedná o systémy skladování, dávkování a přepravy sypkých surovin a výroby těst a jejich následného zpracování do podoby polotovarů a hotových výrobků. Partnery v této činnosti jsou firmy CEPI, MIXER, WERNER & PFLEIDERER BAKERY GROUP a RH-Technik. Pro potravinářské provozovny zajišťuje firma Futurpol následovné:

 

»»  moučná hospodářství a automatizace dávkování sypkých a tekutých prvotních surovin
»»  hnětače, šlehače těst a náplní
»»  dělení a tvarování těst
»»  stroje a zařízení pro výrobu jemného a čajového pečiva
»»  pečení
»»  spirálové přepravní systémy

 

Pokud Vás tento článek zaujal, budeme se těšit na Vaše zavolání a následnou spolupráci!