Menu

Novinky online

Vlastovicka.cz - pecenie, pekarstvo, pecivo, pekari, casopis


Mám záujem dostávať e-mailom správy o novinkách zo serveru vlastovicka.cz

Reklama

Vlastovicka.cz - pecenie, pekarstvo, pecivo, pekari, casopis

O nás

Vánoční večírek Lesaffre Česko 2013

Zaměstnanci Lesaffre Česko letos, v celkem hojném počtu, vyrazili načerpat vánoční atmosféru k našim jižním sousedům - do rakouské metropole Vídně - města proslulého valčíky, Sacher dortem a v období adventu také pohádkovými vánočními trhy.

 

Návštěvu města jsme zahájili obědem v krásné historické budově vídeňské radnice, kde na nás čekal tradiční wiener schnitzel. Posilněni nejen řízky jsme se pak vydali na prohlídku města a vánočních stánků, které nabízely všemožné dobroty – horké kaštany, pečené brambory, voňavé klobásky či obří koblihy s různými náplněmi, a samozřejmě nesměl chybět ani tradiční vánoční punč v keramickém hrníčku. Plni dojmů a příjemně unavení nachozenými kilometry jsme ve večerních hodinách opět nasedli do autobusu, který s námi zamířil do Mikulova, kde začal opravdový večírek. A když na Moravě, tak jak jinak než degustací vín za doprovodu cimbálovky! To pak není divu, že se večírek protáhl až do ranních hodin. Jen škoda, že jsme neměli více času na prohlídku historického centra Mikulova.

Přestože byl letošní vánoční večírek celkem náročný, myslím, že jsme si ho všichni pořádně užili, každý si přišel na své, a účastníkům děkuji, že pomohli vytvořit příjemnou vánoční atmosféru!