Menu

Novinky online

Vlastovicka.cz - pecenie, pekarstvo, pecivo, pekari, casopis


Mám záujem dostávať e-mailom správy o novinkách zo serveru vlastovicka.cz

Reklama

Vlastovicka.cz - pecenie, pekarstvo, pecivo, pekari, casopis

O nás

Soutěžte s čerstvým droždím Noli a Fala

1. září 2009 jsme spustili novou soutěž o atraktivní ceny s obaly od čerstvého droždí Noli a Fala. Každý měsíc probíhá losování o jednu dárkovou sadu od společnosti Tescoma a tři roční předplatné časopisu Apetit.

Soutěž je určena všem, kteří rádi pečou a mají soutěživého ducha. Stačí poslat 5 čárových kódů od droždí Noli nebo Fala a doufat ve štěstí. Podrobná pravidla včetně vylosovaných výherců naleznete na www.noli.cz. Pokoušet Štěstěnu můžete až do 31. 1. 2010.

 

 

Soutěž je podpořena inzertní kampaní v časopisech určených pro příznivce dobrého pečení (př. Báječné recepty, Žena a kuchyně,…) a spotovou reklamou na rádiu Frekvence 1, kde jste ji mohli zaslechnout na konci září 2009.

 

Droždí, to nejsou jen kynuté buchty a knedlíky, ale je vhodné rovněž na přípravu pomazánek, polévek, sladkých i slaných pokrmů a celé řady dalších dobrot. Droždí pokrmy nejen kypří, ale obohacuje je také o hodnotné bílkoviny, minerální látky (železo, vápník, fosfor) i stopové prvky a vitamíny skupiny B a D.

 

                                       

 

Na internetových stránkách www.noli.cz v sekci Domácnosti naleznete velké množství receptů na přípravu tradičních i moderních pokrmů, pomazánek či pleťových masek.