Menu

Novinky online

Vlastovicka.cz - pecenie, pekarstvo, pecivo, pekari, casopis


Mám záujem dostávať e-mailom správy o novinkách zo serveru vlastovicka.cz

Reklama

Vlastovicka.cz - pecenie, pekarstvo, pecivo, pekari, casopis

O nás

Slunečnicový chléb pekárny PANE získal ocenění Potravinářský výrobek Středočeského kraje

Pečivo vyráběné ze surovin dodávaných společností Lesaffre Česko získalo další významné ocenění kvality. Slunečnicový chléb společnosti PANE získal cenu v soutěži Potravinářský výrobek Středočeského kraje, a to konkrétně v kategorii mlýnské a pekárenské výrobky. Tento chléb je vyráběn ze slunečnicové směsi patřící do skupiny pekařských směsí Inventis společnosti Lesaffre Česko.

 

19. března 2009 převzal jednatel rodinné pekárny pan Rostislav Jakubec na výstavě Zemědělec v Lysé nad Labem ocenění z rukou hejtmana Středočeského kraje Davida Ratha.

 

 

Soutěž Potravinářský výrobek Středočeského kraje má být regionálním doplněním celorepublikového systému udělování známky Klasa a zároveň má přispět k propagaci regionu. Jejím cílem je oceňovat mimořádně kvalitní potravinářské výrobky, které byly vyrobeny na území Středočeského kraje. Ocenění se uděluje vždy na dva roky. Jeho majitel získává certifi kát a také logo, které může na tento výrobek umístit.

 

 

Výrobky vyhodnocuje nezávislá komise složená ze zástupců Státní zemědělské a potravinářské inspekce, krajské veterinární správy, krajské hygienické stanice, Ministerstva zemědělství ČR, Středočeského kraje a agrární komory podle čtyř hodnotících kritérií – senzorické hodnocení, použité materiály, suroviny a způsob výroby, design výrobku a inovativnost ve zpracování.