Menu

Novinky online

Vlastovicka.cz - pecenie, pekarstvo, pecivo, pekari, casopis


Mám záujem dostávať e-mailom správy o novinkách zo serveru vlastovicka.cz

Reklama

Vlastovicka.cz - pecenie, pekarstvo, pecivo, pekari, casopis

O nás

Slavíme čtyřicítku... a jsme na to hrdí!

Tak schválně - co se vám vybaví, když se řekne „40 let”? Pro někoho je to možná obávaný věk, pro jiného představuje „čtyřicítka“ sladkou vzpomínku na téměř zapomenuté mládí… Anebo patříte mezi ty, kterým je to fuk, prostě věk neřešíte a užíváte si přítomný okamžik? Pokud ano, upřímně gratuluji! Tak či tak, my letos slavíme čtyřicítku a jsme na to patřičně hrdí. A o svoji radost a nadšení se chceme podělit i s vámi.

 

V letošním roce oslaví síť pekařských center skupiny Lesaffre 40 let od vzniku prvního Baking Center™ ve francouzském Marquettelez-Lille.

 

Síť Baking Center™ ztělesňuje výzvu započatou v roce 1974 hrstkou vizionářů a vypovídá o lidské chuti a touze objevovat, zdokonalovat a zkoušet stále něco nového. Díky společnému nadšení a usilovné práci vznikl koncept zaměřený na několik klíčových poslání, které přetrvaly dodnes:

  • technologická podpora a poradenství,
  • sdílení zkušeností v rámci odborných seminářů,
  • vývoj a testování nových produktů a technologií.

 

Díky mezinárodnímu rozměru a vysoké odbornosti je dnes síť pekařských center skupiny Lesaffre skutečným technickým fórem; je to prostor věnovaný pekařům a symbol našeho know-how. Je to místo, kde vznikají nové nápady a rodí se inovativní technologie. Našim krédem je sdílení společné vášně pro pekařské řemeslo, předávání znalostí a společný jazyk - bez ohledu na to, v jaké zemi a na jakém kontinentu jsme se narodili a momentálně působíme - naší společnou řečí je láska k řemeslu a nadšení pro pečení chleba.

 

Naše Baking Center™ v Olomouci, kde jsme se v minulých letech pravidelně setkávali na řadě zajímavých seminářů a oblíbených „Dnů francouzského pečiva”, vzniklo v říjnu roku 2000. V letošním roce - při příležitosti 40. výročí - pro vás připravujeme otevření zcela nového, moderního pekařského centra, ve kterém vás opět rádi přivítáme.

 

Své přihlášky na slavnostní otevření můžete zasílat již nyní na adresu bc@lesaffre.cz.