Menu

Novinky online

Vlastovicka.cz - pecenie, pekarstvo, pecivo, pekari, casopis


Mám záujem dostávať e-mailom správy o novinkách zo serveru vlastovicka.cz

Reklama

Vlastovicka.cz - pecenie, pekarstvo, pecivo, pekari, casopis

O nás

Přijeďte se pobavit a změřit síly na Mezinárodní mistrovství pekařů a cukrářů na horských kolech

Patříte mezi nadšence, kteří se rádi prohánějí na horském kole po českých, moravských i slezských lesích, kopcích a horách? Chtěli byste změřit své síly s podobně založenými lidmi? Máte rádi zábavu a adrenalin?

Neváhejte, přijeďte si zazávodit a pobavit se v sobotu 23. 8. 2008 na Mezinárodní mistrovství pekařů a cukrářů na horských kolech do Leštiny na Šumpersku. Společnost Lesaffre Česko, jako jeden z hlavních partnerů Maratonu, ve spolupráci s Pekařstvím Leština a Cykloklubem Morava pro vás připravili závody na 30 km a 50 km, kterých se mohou zúčastnit všichni žáci, učni a studenti potravinářského učiliště nebo oborů pekař, cukrář, mlynář. Také se mohou účastnit zaměstnanci, majitelé, samostatní podnikatelé a učňovští mistři z firem působících v oblasti pekárenství, cukrářství nebo mlynářství.

 

Připraven je bohatý doprovodný program v podobě promítání Maratonu 2007 nebo Country večera s táborákem. I na letošním ročníku, stejně jako loni, najdete Pekařské depo společnosti Lesaffre Česko, kde se budete moci občerstvit a načerpat nové síly. Zároveň budeme mít pro všechny účastníky kategorie „pekař/pekařka“ připraveny dárky, soutěže a zkušeného maséra, který zregeneruje unavené svaly.

 

Přijeďte si změřit své sportovní síly a pobavit se společně s ostatními. Těšíme se na vás v Pekařském depu společnosti Lesaffre Česko. Bližší informace najdete na přiloženém letáčku nebo na www.cyklomorava.cz