Menu

Novinky online

Vlastovicka.cz - pecenie, pekarstvo, pecivo, pekari, casopis


Mám zájem dostávat e-mailem zprávy o novinkách na serveru vlastovicka.cz

Reklama

 

Vlastovicka.cz - pecenie, pekarstvo, pecivo, pekari, casopis

Životní styl

Zkuste to pěšmo, kolmo, loďmo, lyžmo s CK Kudrna

Tradičně i netradičně cestují každoročně ti, kteří se vydají za poznáním s Klubem cestovatelů a romantiků Kudrna. Tato cestovní kancelář právě začíná připravovat vše pro svoji 16. sezónu a nabízí neotřelý způsob poznání rozmanitých koutů naší zeměkoule.

 

Pokud toužíte zhlédnout krásy starého kontinentu, můžete využít netradičních cest za přírodními šperky Francie, Korsiky, Bulharska, Chorvatska i Slovinska, Balkán na mnoho způsobů, rumunské hory, ale i rakouské, slovinské a italské Alpy. Mimo turistických skvostů snad všech evropských zemí můžete navštívit např. i Mexiko, Maroko, Jemen nebo Mongolsko. Navíc můžete projet kromě všech koutů Evropy například již zmíněné Maroko nebo Himaláje na kole. Veškeré informace získáte v oblíbeném, a více než stostránkovém, katalogu zájezdů, který je nabízen zdarma každému, kdo si o něj napíše nebo zavolá přímo do cestovní kanceláře.

 

Všechny zájezdy se vyznačují neopakovatelnou atmosférou. Pro větší sepjetí s místní kulturou, hlubší poznání cizích krajin a pro intenzivnější zážitky se nocuje většinou ve vlastních stanech, ale ani chatky nebo penziony nejsou výjimkou. Samozřejmostí bývá tzv. „kudrnovská polopenze“ na většinu zájezdů se vozí kudr-kuchař, který dvakrát denně vyvařuje v polní kuchyni. V programu nechybí zajímavé taškařice, o hladký průběh zájezdu a blaho všech zúčastněných se starají profesionální průvodci, znalci navštěvovaných zemí.

 

 

Ale Kudrna, to nejsou jenom zájezdy. Například na podzim se koná tradiční sportovně-recesistický závod „Koulení kola z Lednice do Brna“ nebo mezinárodní pochod „Jede Kudrna okolo Brna“, v zimě pak setkání cestovatelů „Scuk u štatlu“. Několikrát do roka je možné navštívit keltské festivaly, cestovatelské besedy, přednášky a promítání.

 

 

A pokud se ocitnete v Brně, tak vězte, že přímo v podchodu hlavního nádraží naleznete další cestovatelskou oázu. „Vobchůdek“ je nekonečná zásobárna map, průvodců, zpěvníků, cestopisů, časopisů a dalších nezbytností, bez kterých se na cestách neobejdete. Uspokojující odpovědi na všemožné otázky, aktuální informace, přehledy zájezdů a mnohem více se můžete dozvědět na internetových stránkách této cestovní kanceláře.

 

Kontakt:
CK Kudrna
Dornych 33
663 14 Brno
www.kudrna.cz
tel.: 542 216 764