Menu

Novinky online

Vlastovicka.cz - pecenie, pekarstvo, pecivo, pekari, casopis


Mám zájem dostávat e-mailem zprávy o novinkách na serveru vlastovicka.cz

Reklama

 

Vlastovicka.cz - pecenie, pekarstvo, pecivo, pekari, casopis

O nás

Změny v obchodních týmech Lesaffre Česko a Lesaffre Slovensko

Lesaffre Česko se zabývá nejen dodávkami surovin českým výrobcům pečiva, ale rovněž pečuje o konečné spotřebitele, kteří mají rádi domácí pečení. Protože obě skupiny zákazníků mají odlišné potřeby, bylo obchodní oddělení společnosti Lesaffre Česko rozděleno na dvě části odpovídající svým zaměřením různým typům zákazníků.

V důsledku tohoto rozhodnutí došlo také k personálním změnám: pan Zdeněk Složil, dosavadní obchodní ředitel Lesaffre Česko, převzal odpovědnost za sektor výrobků a služeb poskytovaných přímým spotřebitelům, tedy domácnostem, na území České republiky. Kromě toho využije své mnohaleté obchodní zkušenosti při školení obchodních týmů obou našich společností na území bývalého Československa. Pan Eduard Tóth, dodnes znám spíše slovenským zákazníkům ako výkonný ředitel Lesaffre Slovensko, převzal odpovědnost za aktivity Lesaffre Česko v oblasti výrobků a služeb poskytovaných pekárnám.

 

Lukáš Janáč, doposud pracující jako produktový manažer Lesaffre Slovensko, byl v dubnu 2009 pověřen řízením obchodního týmu Lesaffre Slovensko. Přitom bude i nadále spolupracovat s Eduardem Tóthem.

 

Obchodní tým Lesaffre Česko má dvě nové tváře: paní Jana Říhová pracuje od března 2009 na pozici vedoucí prodeje-pekárny a služebně nejmladším členem obchodního týmu se koncem dubna 2009 stal pan Ivan Hlinecký, a to na pozici technolog-specialista. Kontaktní údaje a fotky obou nových členů obchodního týmu najdete na zadní straně tohoto čísla Vlaštovičky.