Menu

Novinky online

Vlastovicka.cz - pecenie, pekarstvo, pecivo, pekari, casopis


Mám zájem dostávat e-mailem zprávy o novinkách na serveru vlastovicka.cz

Reklama

 

Vlastovicka.cz - pecenie, pekarstvo, pecivo, pekari, casopis

O nás

Vánoční večírek Lesaffre Česko 2011

Vánoční večírek pro zaměstnance společnosti Lesaffre Česko odstartoval na Horním náměstí v „rodné“ Olomouci, kam jsme se společně vydali (někteří přímo z kanceláře) načerpat vánoční atmosféru a okoštovat všudypřítomné punče z různých koutů Evropy.  

Potom, co jsme se dostatečně zahřáli, jsme se hezky ve dvojstupu přesunuli do blízkého sportovního centra, kde nás čekaly naleštěné bowlingové dráhy a spousta barevných koulí.

 

Samozřejmě jsme se na ty striky nezapomněli pořádně posilnit! Za pány naházel nejvíce bodů Zdeněk Zelinka (z technické skupiny), který hrál za tým Marušky Calábkové (finanční oddělení) a který nakonec bowlingové klání také vyhrál. Z dam byla nejlepší „střelkyní“ Marta Konečná (z personálního oddělení), která reprezentovala tým Pepy Felgra. Vítězi jsme byli nakonec úplně všichni, protože šlo hlavně o to pobavit se, což jsme, myslím, splnili na jedničku. Navíc dáreček dostali jak vítězové, tak poražení.

 

Na závěr Vám v rámci fotoreportáže přinášíme tipy a návody našich hráčů, jak se stát úspěšným „bowlingářem“/ úspěšnou „bowlingářkou“.