Menu

Novinky online

Vlastovicka.cz - pecenie, pekarstvo, pecivo, pekari, casopis


Mám zájem dostávat e-mailem zprávy o novinkách na serveru vlastovicka.cz

Reklama

 

Vlastovicka.cz - pecenie, pekarstvo, pecivo, pekari, casopis

O nás

Společnost Lesaffre Česko, a.s. pomáhá handicapovaným

Společnost Lesaffre Česko, a.s., se stala sponzorem Dětského centra 1990 Topolany v Olomouci. Dětské centrum začalo mít fi nanční problémy, a proto se fi rma rozhodla podat centru pomocnou ruku. Vytvořila projekt, díky kterému může každý člověk přispět tím, že si zakoupí droždí Noli.

Dětské centrum 1990 Topolany je nestátní nezisková organizace, která poskytuje služby handicapovaným dětem i dospělým. „Název Dětské centrum je dost zavádějící, ale pravdou je, že se staráme i o dospělé klienty,“ říká Ing. Jaroslav Martínek, zástupce centra. Dětské centrum zahrnuje speciální školu – mateřskou, základní a odborné učiliště – zaměřené na zahradnické nebo keramické práce. Dále zahrnuje Chráněné dílny, Stacionář a Centrum denních služeb. Rozsah poskytovaných služeb je tedy opravdu velký.

 

Od letošního roku začalo mít ale DC Topolany fi nanční potíže. Stát zrušil část dotací, které centrum dříve dostávalo. Stalo se tedy zcela závislé na sponzorech. Společnost Lesaffre, a.s., neváhala a navázala s DC spolupráci. „Společnost Lesaffre Česko, a.s,. se stala jedním z našich nejvýznamnějších sponzorů,“ potvrdil Ing. Martínek. Lesaffre Česko, a.s., při té příležitosti zavedla nový obal droždí Noli, na kterém je vždy otištěn jeden z 42 obrázků, které malovaly handicapované děti z DC Topolany. Tyto obrázky jsou zveřejněny i na webové stránce www.noli.cz, kde je možné stáhnout si je jako tapetu plochy. Na vnitřním obalu droždí Noli se pak spotřebitel dozví, že zakoupením droždí přispěl na provoz a rozvoj Dětského centra Topolany.

 


Navíc byla připravena soutěž pro děti, která spočívá v tom, že si rodiče stáhnou ze stránek www.noli.cz obrázky předmalované handicapovanými dětmi. Tyto obrázky dají svým dětem, aby je domalovaly, a pak už je stačí jen poslat do naší fi rmy. Každý, kdo zašle obrázek, automaticky získává balíček dárkových předmětů NOLI.