Menu

Novinky online

Vlastovicka.cz - pecenie, pekarstvo, pecivo, pekari, casopis


Mám zájem dostávat e-mailem zprávy o novinkách na serveru vlastovicka.cz

Reklama

 

Vlastovicka.cz - pecenie, pekarstvo, pecivo, pekari, casopis

O nás

Pekařské centrum společnosti Lesaffre Česko a Lesaffre Slovensko

V tomto článku bych vám rád představil pekařské centrum společnosti Lesaffre Česko a Lesaffre Slovensko v Olomouci. Pekařské centrum je v současné době nezbytnou součástí fungování profesionální dodavatelské firmy pro pekaře, čehož si je firma Lesaffre plně vědoma.

Pekařské centrum v Olomouci je součástí celosvětové sítě pekařských center, která fungují pod záštitou firmy Lesaffre. Pekařské centrum firmy Lesaffre lze považovat za plně vybavené a naši technologové jsou tak schopni zákazníkům předvést všechny technologie a novinky, které lze nalézt v současné moderní pekařině. Součástí pekařského centra je také místnost, která slouží pro občerstvení a příjemně strávené chvíle našich zákazníků, kteří zavítají k nám do Olomouce. Tato místnost je od výrobní haly oddělena velkými prosklenými okny, která umožňují sledovat naše technology, a to i v případě, že zákazník zrovna není osobně přítomný ve výrobní hale. To znamená, že i po dobu občerstvení nepřijdete ani o jeden krok z technologického postupu, který náš technolog předvádí.

 

                                                 

 

Naši pekaři – technologové poskytují své služby řemeslným i průmyslovým pekárnám v rámci celé České republiky a Slovenska, a tak mají bohaté zkušenosti z celé řady pekařských provozů, o které se s vámi velmi rádi podělí. Co tedy mohou naši pekařští
mistři nabídnout?
»  technologické poradenství a asistenci
»  odborné semináře   »
»  testování nových pekařských technologií

 

 

                                                                                                                                                                                                        

 

 

V současné době je také možné spojit se pomocí videokonference s pekařským centrem v Lille ve Francii. Zde má firma Lesaffre svou centrálu, kde dochází k vývoji pro celou skupinu
Lesaffre. Můžete tak alespoň přes obrazovku sledovat pekařské mistry ve Francii, kteří jsou vám schopni předvést nové přípravky, směsi a inovativní technologie pocházející z naší produkce.

 

                                                                            

 

 

 

Na závěr bych rád vyjádřil přání brzkého shledání v našem pekařském centru se všemi, které tento článek zaujal. Přijďte, rádi vám předvedeme novinky společnosti Lesaffre Česko a Lesaffre Slovensko.