Menu

Novinky online

Vlastovicka.cz - pecenie, pekarstvo, pecivo, pekari, casopis


Mám zájem dostávat e-mailem zprávy o novinkách na serveru vlastovicka.cz

Reklama

 

Vlastovicka.cz - pecenie, pekarstvo, pecivo, pekari, casopis

O nás

Obdarování + soutěž v bowlingu + křtiny Vlaštovky = Vánoční večírek zaměstnanců

Přestože jsou Vánoce v tuto chvíli už vzdálené, snad vás pár slov o společně strávených chvílích na vánočním večírku příjemně naladí i dnes.

 

Vánoční atmosféru podpořili téměř všichni účastníci večírku tím, že přinesli svým kolegům dárek. A že to byly dárky vtipné a nápadité, bylo při jejich losování a rozdávání veselo.

 

 

 

Účast zaměstnanců v tradičním bowlingovém klání byla hojná. V šesti týmech se utkalo celkem 24 hráčů. Velkého úspěchu dosáhl pan Jiří Jašíček , pracovník technické skupiny. Byl členem vítězného bowlingového družstva a navíc se stal i nejlépe hrajícím mužem celého turnaje. Nejvíce bodů mezi ženami získala Dita Müllerová z marketingového oddělení. Jako nejlepší hráč turnaje se pan Jašíček ujal také čestného úkolu, kterým byl křest první Vlaštovky.

 

 

Změny v obchodním týmu

 
Na poslední straně Vlaštovky najdete kontakty na naše obchodní zástupce, pekaře-technology, marketingovou manažerku a obchodního ředitele. Jsou mezi nimi dvě „nové“ tváře: Jan Krieger a Dita Műllerová. Jan Krieger je od konce listopadu 2007 posilou v týmu pekařů-technologů. Dita Műllerová pracovala v naší společnosti jako koordinátorka pro export a import a od března 2008 přebírá marketingové záležitosti.