Menu

Novinky online

Vlastovicka.cz - pecenie, pekarstvo, pecivo, pekari, casopis


Mám zájem dostávat e-mailem zprávy o novinkách na serveru vlastovicka.cz

Reklama

 

Vlastovicka.cz - pecenie, pekarstvo, pecivo, pekari, casopis

O nás

Nové tváře Lesaffre Česko

Nové tváře Lesaffre Česko.

Na oddělení odbytu a logistiky společnosti Lesaffre Česko přibyla v polovině září 2010 nová tvář – slečna Markéta Poislová. Narodila se v Zábřehu na Moravě ve znamení lva a není to tak dávno, co se stala absolventkou oboru Ekonomika podniku VŠB-TU v Ostravě.

 

Jaké bylo studium v Ostravě?
Studium ekonomiky mě bavilo, klidně bych si to zopakovala. Co se Ostravy týče, bývala jsem tam vždycky jen přes týden, a to bylo fajn, obchody a tak, ale bydlet bych tam nechtěla, rodinu mám tady, na Šumpersku.

 

Na konci října jste se přistěhovala z Rohle k příteli do Olomouce. Byla to pro Vás moc velká změna?
Ani ne, na větší město jsem si zvykla už v Ostravě. Teď to mám všude blízko, taky už jsem si našla nové známé, se kterými jsme trávili i letošního Silvestra.

 

Jak vypadal Váš Silvestr 2010?
Byli jsme s přáteli na 3 dny na Slovensku, v městečku Modra nedaleko Bratislavy. Lyžovali jsme a slavili.

 

Co děláte, když zrovna nepracujete?
Sportuju, chodím na aerobik, plavat, ráda jezdím na kole a na bruslích – nyní čekám na teplejší počasí. Kromě toho se ráda podílím na organizaci různých kulturních a sportovních
akcí, naposledy to byl fotbalový ples.

 

Co televize, filmy, kultura?
V televizi sleduju hlavně zprávy, ale mám ráda i soutěžní pořady a pořady o vaření. Občas nějaké to kino. Divadlu moc neholduju (smích).

 

To byla na slovo skoupá Markéta Poislová. Děkujeme za rozhovor!

 

 

Od konce října loňského roku můžete na telefonní klapce 321 zaslechnout hlas, který patří nové asistentce vedení společnosti Lesaffre Česko – paní Janě Filipové. Pochází z Olomouce, vystudovala VŠB-TU v Ostravě – obor finance, ovládá anglický a francouzský jazyk a je hrdou maminkou 6 letého Vendelínka a 3 leté Julinky.

 

                                                                              

 

Otázka na zahřátí: jaký byl návrat do pracovního procesu po 6 letech na mateřské dovolené?
Hrozně jsem se těšila, ale měla jsem strach, že mě nikde nevezmou. Nakonec to ale bylo snazší, než jsem si myslela. Jelikož pracuji na poloviční úvazek, děti si pořádně ani nevšimly, že chodím do práce. Jen mi ráno přejí šťastnou cestu a Julinka mi dává medvídka do kabelky. Asi na hraní.

 

Zůstaneme ještě na chvíli u dovolené – v únoru jste strávila pár dní v Paříži – co Vás tam nejvíce nadchlo?
Hospůdky, kavárničky, lidi – strašně ráda pozoruji lidi – jsou různorodí, zvláštní, střelení, ale nikdo to neřeší, nikdo se ničemu nediví, prostě pohoda. Taky mám ráda francouzská vína. U nás doma si dám raději víno z jižní Moravy, ale ve Francii jsem si neodpustila skleničku francouzského červeného vína.

 

Otázka na závěr – jak se Vám s nástupem do práce změnil denní režim?
Ráno se mi vstává lépe než dříve, protože se těším do práce (smích). Ale jinak toho moc nestíhám, dřív jsem chodívala na jógu, času je teď méně. V létě jezdíme celá rodina na kola, které mi mimochodem při návštěvě jógy ukradli…

 

Snad se Jana bude stále tak těšit do práce a časem dostane vytoužené nové kolo.
Děkujeme za příjemný rozhovor!