Menu

Novinky online

Vlastovicka.cz - pecenie, pekarstvo, pecivo, pekari, casopis


Mám zájem dostávat e-mailem zprávy o novinkách na serveru vlastovicka.cz

Reklama

 

Vlastovicka.cz - pecenie, pekarstvo, pecivo, pekari, casopis

O nás

Lesaffre Bulgaria – nevelká, odolná a expandující společnost

Tentokrát se vydáme na méně probádaný bulharský trh a představíme vám naši sesterskou společnost Lesaffre Bulgaria.

 

První kontakty bulharského trhu s francouzským droždím se datují do doby před více než 12 lety, kdy byla poprvé dovezena značka Hirondelle. Velmi rychle se kvalita droždí přizpůsobila požadavkům bulharského trhu pod novým názvem „Francouzské droždí“. Během deseti let si společnost Lesaffre Bulgaria vybudovala na tamním trhu své jméno prodejem a distribucí čerstvého droždí značky Francouzské droždí, značky Vivo vyráběné filiálkou Lesaffre Magyarország, sušeného francouzského droždí Saf Instant a dále pekařských přípravků pocházejících z filiálky Kvasac v Chorvatsku.

 

Za celou dobu svého trvání prošla společnost Lesaffre Bulgaria různými etapami vývoje, ale neustále kladla největší důraz na vysokou kvalitu prodávaných výrobků. Po několik let se společnost soustředila na rozvoj trhu s droždím a na získání postavení mezi místními hráči a dovozci z Turecka a Ukrajiny. Současně se také soustředila na rozšiřování svého portfolia v rámci pekařských přípravků, pekařských směsí a aktuálně i náplní a přípravků určených pro výrobu jemného pečivo.
Od svého vzniku přežila společnost složité přechodné období, vnější korupční prostředí i konkurenci nízké kvality a ceny. Shoda s cíly a hodnotami Skupiny Lesaffre je velkou výzvou Lesaffre Bulgaria, a proto se snaží podporovat inovační trendy a filozofii poskytování kompletní škály produktů a služeb bulharským pekařům.

 

Součástí firemních cílů je rovněž podpora vývoje zlepšujících přípravků, jehož skromné začátky se objevily před 5 lety a soustředily se hlavně na nejběžnější bílé pečivo. Od té doby je cílem společnosti neustále rozšiřovat nabídku o produkty určené pro náročnější výrobu speciálních chlebů, mraženého a předpečeného pečiva spolu s vývojem celé škály pekařských směsí. Z důvodu dosažení co nejlepších výsledků v prodeji i používání droždí a pekařských přípravků Lesaffre Bulgaria velmi úzce spolupracuje s ostatními filiálkami Skupiny Lesaffre vybavenými vlastními pekařskými centry a výrobní základnou.

 

Lesaffre Bulgaria je obchodní společností založenou v roce 1999 a na bulharský trh dodává čerstvé droždí vyráběné ve filiálce Lesaffre Magyarország v Maďarsku, sušené droždí Saf Instant z filiálky SIL ve Francii a pekařské přípravky z filiálky Kvasac v Chorvatsku.