Menu

Novinky online

Vlastovicka.cz - pecenie, pekarstvo, pecivo, pekari, casopis


Mám zájem dostávat e-mailem zprávy o novinkách na serveru vlastovicka.cz

Reklama

 

Vlastovicka.cz - pecenie, pekarstvo, pecivo, pekari, casopis

O nás

Jak jsme slavili čtyřicítku

Oslavy jsou většinou příjemnou záležitostí, jak strávit čas s lidmi, které chceme vidět, a jak si připomenout důležité události v našem životě. Lesaffre slaví letos celý rok. A vy jste mohli slavit s námi.  

U příležitosti 40. výročí založení prvního Baking CentreTM skupiny Lesaffre jsme pozvali vás, naše zákazníky a partnery, k nám na Hanou, abychom tady společně oslavili otevření našeho nového pekařského centra.


Koncem září jsme tedy přivítali v Olomouci asi 50 z vás, kteří jste měli možnost prohlédnout si naše nové pekařské prostory a ochutnat novinky z našeho sortimentu. Největší zájem mezi prezentovanými výrobky vzbudily směsi Inventis Blends, což jsou směsi obsahující ideální kombinaci 3 základních pekařských surovin: droždí, zlepšujícího přípravku a chuťových přísad, o nichž si můžete přečíst více na straně … v rozhovoru s Janem Pavlů, vedoucím prodeje pro pekárny a šéfem našich pekařů – technologů.


Další část programu patřila promítání filmu o konceptu Baking Center™ skupiny Lesaffre, kde o svých zkušenostech promlouvali pekaři z různých koutů světa.


S instalacemi tekutého droždí technické skupiny Lesaffe Česko, která má v této oblasti už několikaleté místní i mezinárodní zkušenosti, seznámil všechny přítomné náš projektový manažer David Havlas. A všem přihlížejícím názorně předvedl, že tekuté droždí opravdu teče.


A i když o zábavu v průběhu celé akce nebyla nouze, k pobavení jistě přispěl i fotoautomat, u něhož si mohli odvážlivci udělat na památku seriózní i méně seriózní fotografie.


Závěr celé akce patřil tombole, z níž si 10 vylosovaných návštěvníků odneslo tablet. Všem, kteří přijeli slavit s námi, bychom rádi poděkovali za účast. Snažili jsme se, aby čas, který jste u nás v tento den strávili, byl pro vás časem příjemným.


Dnes je na 5 kontinentech 30 Baking Center™, jejichž posláním je předávat know-how společnosti Lesaffre pekařům na celém světě. A my jsme hrdí na to, že to naše je jedním z nich. V našem olomouckém Baking Center™ chceme i nadále pořádat semináře, které obohatí znalosti českých pekařů a usnadní jim jejich práci. Proto budeme rádi, když nám zachováte přízeň a budete k nám jezdit v tak hojném počtu, jako tomu bylo doposud.

 

text: Marcela Janková

foto: archiv Lesaffre