Menu

Novinky online

Vlastovicka.cz - pecenie, pekarstvo, pecivo, pekari, casopis


Mám zájem dostávat e-mailem zprávy o novinkách na serveru vlastovicka.cz

Reklama

 

Vlastovicka.cz - pecenie, pekarstvo, pecivo, pekari, casopis

O nás

Devátý ročník Moravského bikemaratonu se vydařil

Již po deváté si v Leštině koncem srpna dali sraz vyznavači horských kol. A již tradičně mezi nimi nechyběli pekaři a pekařky všech věkových kategorií.

Tentokrát na Mezinárodní mistrovství pekařů a cukrářů na horských kolech dorazilo přes 60
závodníků. Své zástupce zde měl i jeden z hlavních sponzorů mistrovství, společnost Lesaffre česko.

 

Samozřejmě nechybělo Pekařské depo společnosti Lesaffre Česko, které i pro letošní ročník připravilo útočiště pro závodící pekaře a pekařky. Tradicí se již stala přítomnost zkušeného maséra a soutěž v šipkách o zajímavé ceny.

 

Modro-oranžové barvy Lesaffre Česko hájili Josef Křížek, Zdenek Řehák a Zdeněk Böhm. Velice dobře se v závodě jednotlivců umístil Josef Křížek. Dvěma našim zbylým závodníkům bohužel štěstí moc nepřálo.

 

V kategorii pekařských týmů se nejlépe umístil tým Jizerských pekáren. Kategorii pekař mladší vyhrál Jaroslav Jakubech, Brojo pekáreň a pekař starší Jiří Zavadil, Pekárna Lomná. V ženské kategorii pekařka mladší zvítězila Anna Janíková, CERTAS CZ a pekařka starší Simona Macášková, OMEGA CZ. Všem závodníkům gratulujeme!

 

 

Děkujeme všem pořadatelům za perfektně zvládnutý závod a v příštím ročníku Mezinárodního mistrovství pekařů a cukrářů na horských kolech se budeme těšit na setkání v našem Pekařském depu.