Menu

Novinky online

Vlastovicka.cz - pecenie, pekarstvo, pecivo, pekari, casopis


Mám zájem dostávat e-mailem zprávy o novinkách na serveru vlastovicka.cz

Reklama

 

Vlastovicka.cz - pecenie, pekarstvo, pecivo, pekari, casopis

O nás

Pekaři závodili na horských kolech

Společnost Lesaffre Česko, a.s., se stala jedním z hlavních partnerů  „Mezinárodního mistrovství České republiky pekařů a cukrářů na horských kolech“. Závod se uskutečnil v sobotu 25. 8. 2007 v Leštině na Šumpersku za krásného počasí. Zúčastnit se mohli všichni zaměstnanci pekáren a cukráren, učni a studenti či zaměstnanci dodavatelských fi rem pro pekárenský průmysl.

K závodu se přihlásilo přes 100 účastníků. Soutěžili v několika věkových kategoriích na tratích 30 a 50 km. Závodilo se také mezi pekařskými družstvy. Společnost Lesaffre Česko dlouhodobě podporuje akce, které dokážou stmelit pekaře a nabídnout jim tak i něco jiného, než pouze pracovní povinnosti. Cyklistika je sport, který dokáže dokonale spojit zábavu s pohybovou aktivitou. Naše firma je ráda, že mohla takovou akci podpořit.

 

Pro všechny účastníky kategorie Pekař/Pekařka připravila společnost Lesaffre Česko „Pekařské depo“. Jednalo se o stánek s občerstvením, zábavou a masážemi. Pekaři cyklisté tak mohli načerpat energii před a po závodě.

 

 Cyklistický závod pro pekaře a pekařky je již velice oblíbenou akcí. Počet  účastníků rok od roku narůstá. Velké díky patří organizátorům z Cykloklubu Leština, obci Leština a zejména Jiřímu Chlebníčkovi, propagátorovi horské cyklistiky mezi pekaři v České republice a také v zahraničí.

 

Více informací o závodě a výsledky všech kategorií najdete na www.cyklomorava.cz