Menu

Novinky online

Vlastovicka.cz - pecenie, pekarstvo, pecivo, pekari, casopis


Mám záujem dostávať e-mailom správy o novinkách zo serveru vlastovicka.cz

Reklama

Vlastovicka.cz - pecenie, pekarstvo, pecivo, pekari, casopis

O nás

Soutěž „Namalujte si svůj NOLI obrázek“ slavila úspěch!

V minulém čísle Vlaštovky jsme vás informovali o probíhající spolupráci mezi společností Lesaffre Česko, a.s. a Dětským centrem 1990 v Topolanech u Olomouce.

V rámci této spolupráce jsme v roce 2007 uspořádali soutěž s naší značkou čerstvého domácího droždí NOLI. Na vnitřní straně obalů nacházeli spotřebitelé obrázky vytvořené klienty Dětského centra Topolany. Tyto kresby si mohli všichni zájemci stáhnout z našich internetových stránek www.noli.cz buď v podobě černobílých nedokončených obrázků nebo jako barevnou tapetu do svého počítače. Soutěž byla určena především dětem rodičů, kteří si zakoupili droždí NOLI a stáhli si kresby z internetu. Tyto obrázky mohli dokončit děti i jejich rodiče podle vlastní fantazie a hotové zaslat zpět na adresu naší společnosti.


Každý, kdo zaslal obrázek a splnil další podmínky soutěže, byl odměněn kuchařkou s droždím NOLI a barevnými pastelkami. Všechny obrázky byly navíc zařazeny do závěrečného slosování o dětský plastový domeček. Slosování hlavní výhry soutěže proběhlo 14. 12. 2007 v prostorách Dětského centra v Topolanech. Vítěze z velkého množství účastníků vylosoval Ing. Martínek z Dětského centra 1990 za přítomnosti Tomáše Podivinského z Lesaffre Česko, a.s. Autorem vítězného obrázku byl pětiletý Tomáš Rydval z Hrádku nad Nisou. Plastový domeček mu byl zaslán ihned po slosování soutěže, aby se z něj mohl těšit ještě před Vánocemi.Pro rok 2008 plánuje společnost Lesaffre Česko, a.s. ve spolupráci s Dětským centrem 1990 další podobné akce. Až do konce června můžete například soutěžit ve skládání pexesa a vyhrát pexeso s obrázky klientů z Topolan nebo domácí pekárnu Moulinex. Více se dozvíte na www.noli.cz.