Menu

Novinky online

Vlastovicka.cz - pecenie, pekarstvo, pecivo, pekari, casopis


Mám zájem dostávat e-mailem zprávy o novinkách na serveru vlastovicka.cz

Reklama

 

Vlastovicka.cz - pecenie, pekarstvo, pecivo, pekari, casopis

O nás

Mezinárodní integrační meeting – Francie – duben 2011

Institut Léona Lesaffrapořádal letos v dubnu již třetí ročník tradičního mezinárodního integračního meetingu určeného pro nově příchozí manažery (v rámci skupiny Lesaffre).

V severofrancouzském Marquette lez Lille se sešlo 36 mužů a žen působících v rozličných oborech jako je výroba, obchod, vývoj, či fi  nance, ze 14 různých zemí světa – od Francie přes Irán, Čínu a Argentinu až po USA. Také Lesaffre Česko letos integrovalo do skupiny dvě relativně nové zaměstnankyně.

 

Integrační meetingy sledují hned několik cílů: jednak mají usnadnit integraci nových manažerů, pomoci jim lépe poznat skupinu Lesaffre, její kulturu, hodnoty a směr, kterým se hodlá ubírat, ale také jim mají umožnit navázání nových kontaktů a výměnu poznatků s kolegy ze stejného oboru z jiných filiálek, v neposlední řadě pak jde o to se pobavit a vytvořit nové vztahy – jak pracovní, tak přátelské. Během dubnového semináře, jehož program byl rozložen do pěti dnů, měli účastníci možnost navštívit výrobní závod SIL (Société Industrielle Lesaffre) v Marcq-en-Baroeul, vyzkoušet si své pekařské schopnosti, podívat se do vývojových laboratoří, osobně se setkat se členem rodiny Lesaffre, otestovat své smyslové vnímání v senzorické laboratoři, nebo změřit své síly s ostatními nejen ve sportovních kláních. Také témata přednášek byla velmi pestrá: výrobky skupiny Lesaffre, interní a externí komunikace, stanovování SMART cílů, sestavování rozvahy nebo cash-flow… zkrátka – každý si mohl přijít na své.

 

Pro velký počet zájemců připravuje Institut Léona Lesaffra tento rok ještě druhý integrační meeting, který se bude konat v září, a také z něj se můžeme těšit na tiskovou zprávu.